Iris Frolov

Pilates DanceAct’is

www.danceact.ee
Kuutasu: 35€ (tunnid 1 x nädalas). 1x hind 10€. Proovitund on tasuta!

INFO JA REGISTREERIMINE: www.danceact.ee / iris@danceact.ee / tel 5532048
Tunnid hooajal 2018/2019 algavad 8.septembril!

 

Pilatese treeningsüsteem on nime saanud oma looja Joseph H. Pilatese järgi.

Pilatese tehnika tugevdab stabiliseerivaid lihaseid – neid, mis on lülisamba lähedal ja toetavad seda. Suureneb nii painduvus, jõud kui ka kontroll keha üle. Tunnis sooritatakse harjutusi kindlas järjekorras koos sügava hingamisega. Iga harjutus kasvab üle järgmiseks tugevdades kere- ja korsetilihaseid.

Pilatest saavad teha kõik. Rahulik ja mõõdukas treening annab regulaarsel harjutamisel hea rühi, painduvuse ja tasakaalu, arendades lihaste ja sidemete elastsust, jõudu, lihastevahelist ja lihastesisest koordinatsiooni..

Etno Dance DanceAct’is

INFO JA REGISTREERIMINE: www.danceact.ee / iris@danceact.ee / tel 5532048

Kuutasu: 35€ (tunnid 1 x nädalas). 1x hind 10€. Proovitund on tasuta!
Hooaja 2018/2019 tunnid algavad 8.septembrist!

Etno Dance (Etnotants) – tantsud maailma rütmides! See on treeningstiil, mis on inspireeritud kaasakiskuvast maailmamuusikast ja erinevate rahvaste tantsusammudest. Tunnis tantsitakse tantse, mis on pärit erinevatelt kontinentidelt ja maadelt, nagu näiteks: Aafrika, Lõuna- Ameerika, India, Lähis- Ida, Kreeka, Hispaania… Ka lääne kultuuriruum ei jää tähelepanuta. Igale stiilile pühendume pikemalt või lühemalt, seejärel liigume tantsurännakul edasi. Esineme õpitud tantsudega ka DanceAct’i ja teistel tantsuõpilaste üritustel. Sobib kõigile, tundidega saab liituda igal ajal!
Selga mugav treeningriietus, jalga soovitavalt tantsu/võimlemis-sussid või jazz- kingad.

Kõhutants edasijõudnutele Kristiines

NB! Tundide toimumise asukoht on muutunud! UUS ASUKOHT: Tulika 9, Carolina Tantsustuudio

Tundide tasakaalupanus:
4-korra kaart 35€ (kehtib 2 kuud)
8-korra kaart 55€ (kehtib 3 kuud)
Ühekordne külastus 10€

INFO JA REGISTREERIMINE: iris@zahira.ee / tel 5532048
Kindlasti anna enne tulekut ette teada, sest tunniplaanis võib ette tulla muudatusi!

Pühapäeviti on trenni oodatud kõik huvilised, kes on kõhutantsuga juba varem tegelenud ning soovivad täiustada oma tantsutehnikat, stilistikat, musikaalsust.
Trenn sobib hästi ka neile, kellel on olnud tantsust mõningane paus ning nüüd tekkinud huvi taas tantsima hakata.
Tundides keskendume põhiliselt ühele jätkuvale teemale, teeme selle teema sammukombinatsioone, harjutame kehaisolatsiooni, liikumiste kasutamist muusikas. Ühe poolaasta jooksul õpime ära ka pikema koreograafia, millega esineda. Meile väga meeldivad erinevate stiilide sulamid – eelnevatel hooaegadel oleme õppinud näiteks pop-baladit, brasiilia samba-kõhutantsu mixi, chachacha-kõhutantsu mixi, reggaetoni-kõhutantsu mixi, baladi ja orientali tehnikat, araabiamaade folktantse jne. Hetkel (2019 kevad) õpime looridega tantsu koreograafiat.
Grupiga saab liituda ka jooksvalt hooaja käigus.