Koostööpartnerid

Sündmusturundus-ettevõtted, peokorraldajad, õhtujuhid:

Eesti Artistide Agentuur www.eestiaa.ee

Frank Events frankevents.ee

Principal www.principal.ee

Fiesta Service (Olympic Casino sündmused) www.fiesta.ee

Mirka Agentuur  www.mirka.ee

R & Reede Üritusturundusagentuur OÜ www.yritusturundus.ee

Kuusk OÜ  www.kuusk.ee

Raidmets ja partnerid www.raidmets.ee

Event Masters www.eventmasters.ee

Lend Music www.lendmusic.ee

Orangetime  www.orangetime.ee

ProMama www.promama.ee

Valge Maja www.valgemaja.ee

Tallinna Õpetajate Maja www.opetajatemaja.ee

Mustpeade Maja www.filharmoonia.ee/mustpeademaja

G.L.A. Agentuur

WOW Events  www.wowevents.ee

Cuba Films Production www.cuba.ee

Jõuluvana Santa Äffy
Veiko Veiert www.vlv.ee
Arvi Jõudvald
Toomas Krall
Peep Raun www.peepraun.ee
Elmar Trink
Jüri Lumiste

Restoranid:

Restoran Magnuna https://et-ee.facebook.com/Magnuna-415461925249904/

Restoran Villa Thai  villathai.ee

Restoran Kishmish www.kishmish.ee

. . .

Projekte muusikutega:

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester
Drum Prana
Kreeka muusika ansambel Zorbas www.zorbas.ee
Ansambel Romb www.mirka.ee/index.php/romb-2
Baltic Baroque www.vivaldi.ee
Hortus Musicus www.concert.ee/hortus-musicus

. . .

Soovitame Super Spetsialisti 🙂
India massaaz http://indiamassaaz.weebly.com/index.html
Katrin Aedma koolitus – KA Konsultatsioonid  http://kakonsultatsioonid.ee/
Universaal Universum http://www.eksootika.ee/
Hanna Roosi shindo venitused, kinesioloogia, massaaž 5088807