Tantsijad

Zahira on professionaalne ja pikaajalise kogemuste pagasiga tantsutrupp, mis on Eesti meelelahutusmaastikul publiku meeli köitnud juba alates aastast 1999.
Zahira on tuntud oma kõrgetasemeliste ja meeleolukate esinemiste poolest nii suurtel kui ka väikestel lavadel, samuti ka telesaadetes, nii Eestis kui ka väljaspool.
Trupi koosseisus tegutsevad tantsijad on oma ala võistlustel saavutanud auhinnalisi kohti, nad on hinnatud külalisõpetajad ning -esinejad rahvusvaheliste festivalidel, samuti on mitmetel tantsijatel pikaajaline tantsutöö kogemus välismaal.
Trupi tegutsemisaja jooksul on meie koostööpartneriteks olnud Eesti juhtivad üritusturundusfirmad, festivalide ja kontsertide korraldajad, ansamblid, õhtujuhid jne. vt Koostööpartnerid

Zahira vaheldusrikast show’d võite tellida kõikvõimalikele sündmustele:
firmade ja asutuste tähtpäevadele (kliendiüritused, esitlused, messid, suvepäevad, avamised, seminarid, jne), sünnipäevadele, juubelitele, pulmapidudele, teemaüritustele, kontsertidele, festivalidele…

Zahira suurest ja mitmekesisest repertuaarist pakume võimalust koostada programm vastavalt sündmusele, näiteks: kogu õhtut täitev stiilipidu, show’d mitmepäevastel festivalidel, messidel jne, lühike ja lööv show firma tähtpäeval või sünnipäeval.

Igaks sündmuseks koostame alati sobivaima programmi ja leiame igale tellijale individuaalse lahenduse!
Kõhutantsunumbrite saateks on araabia muusika, lüürilistest-sensuaalsetest paladest kuni särtsakate trummisoolodeni. Zahira teeb samuti koostööd muusikutega, live-show koos trummaritega on suurepärane võimalus kogeda ehedaimat idamaist peoõhkkonda.

Mixprogrammi tantsud toovad vaatajateni erinevate maade ja erinevate stiilide temperamenti.

Zahira kaunite ja andekate tantsijannade poolt publiku ette toodud nauditav vaatemäng oma suurepärase esituse, originaalsete kostüümide ja emotsionaalsusega muudab iga show tõeliseks elamuseks!