Koostööpartnerid

Sündmusturundus-ettevõtted, peokorraldajad, õhtujuhid:

Principal http://www.principal.ee

Fiesta Service www.fiesta.ee  – Olympic Casino

Mirka Agentuur  www.mirka.ee

R & Reede Üritusturundusagentuur OÜ www.yritusturundus.ee

Kuusk OÜ  www.kuusk.ee

Event Masters www.eventmasters.ee

Lend Music www.lendmusic.ee

Orangetime  www.orangetime.ee

ProMama www.promama.ee

Valge Maja www.valgemaja.ee

Tallinna Õpetajate Maja www.opetajatemaja.ee

Mustpeade Maja www.filharmoonia.ee/mustpeademaja

G.L.A. Agentuur

WOW Events  www.wowevents.ee

Cuba Films Production www.cuba.ee

Jõuluvana Santa Äffy   www.äffy.ee
Veiko Veiert
Arvi Jõudvald
Toomas Krall
Peep Raun
Elmar Trink
Jüri Lumiste

Restoranid:

Restoran Magnuna https://et-ee.facebook.com/Magnuna-415461925249904/

Restoran Villa Thai  http://villathai.ee/

Restoran Peppersack  www.peppersack.ee

Restoran Kishmish www.kishmish.ee

. . .

Projekte muusikutega:

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester orkester.ee/et/esileht
Drum Prana www.drumprana.com
Kreeka muusika ansambel Zorbas www.zorbas.ee
Ansambel Romb www.mirka.ee/index.php/romb-2
Baltic Baroque www.vivaldi.ee
Hortus Musicus www.concert.ee/hortus-musicus

. . .

Soovitame Super Spetsialisti 🙂
India massaaz http://indiamassaaz.weebly.com/index.html
Katrin Aedma koolitus – KA Konsultatsioonid  http://kakonsultatsioonid.ee/
Universaal Universum http://www.eksootika.ee/
Hanna Roosi shindo venitused, kinesioloogia, massaaž 5088807